Kurs Military School

Zirkonzahn GmbH zaprasza Państwa na kurs Military School

Kurs odbędzie się w Południowym Tyrolu w dniach 26-30.10.2015.

Prowadzimy 2 poziomy kursów:

  • Początkujący, Grupa docelowa: Młodzi technicy lub stażyści, którzy mają małe doświadczenie z CAD / CAM i Prettau® Zircon (cena 890 euro netto)
    Pierwsze 100 minut każdego dnia, są przeznaczone na ręczne modelowanie, które jest kluczem do intuicyjnego rozwoju rozróżniania charakterystycznych form. Mimo, że wszyscy myślą, że posiadają go już, pokażemy, jak dalej wyostrzyć! Następnie wejdziemy w świat Zirkonzahn. Krok po kroku będziemy rozpoczynać od CAD / CAM i Face Hunter, przez szkolenia barwienia, synteryzacji, licowania ceramiką i wykończenia prac farbkami i glazurą przeznaczonych do struktur Prettau® Zirkon.
  • Zaawansowany, Grupa docelowa: Młodzi technicy stażyści lub technicy, którzy mają już zebrane doświadczenie z CAD / CAM i cyrkon Prettau® (cena 1500 euro netto).
    W tym tygodniu będziemy studiować protetykę stomatologiczną, przyjmować specjalne wyzwania i doskonalić swoje umiejętności. Będziesz pracować teoretycznie, praktycznie i ręcznie na trudnych przypadkach wybranych przez Zirkonzahn: Kompleksowe prace kombinowane na implantach. Nasi eksperci Zirkonzahn będą pod ręką podpowiadając wam różne triki. Wykorzystaj swoje doświadczenie i uzyskaj niezbędne umiejętności dla swojej kariery technika dentystycznego!

 


Więcej informacji